SeaStar PA1200-3HP Power Assist High Pressure dümen desteği
201.022,42 TL
% 3 Ekstra havale indirimi!
Stok Kodu
1-2 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Özellikler
• Kolay montaj
• Mevcut SeaStar hidrolik sistemine kolaylıkla eklenebilme
• Güç kaybı durumunda Manuel kullanıma geri dönme
• Oto Pilotlarla birlikte kullanım için uygun
• 12V veya 24V ile çalışabilme
• Maksimum 2000 psi sistem basıncı
• Duvara veya tabana montaj
• 4.5 metre kablo ve montaj braketi dâhil
• Parlama Korumalı
• ABYC, CE, NMMA, ISO 10592 Onaylı
Tipik Uygulamalar
• 200HP üzeri tek dıştan takma motorlar
• Ağır 4 zamanlı dıştan takma motorlar
• Çift ve üçlü dıştan takma motorlar
• Ters Dönüşlü olmayan çift dıştan takma motorlar
• Dümen torkunun döndürme eforunu arttırdığı ya da rahatsızlaştırdığı içten takma motorlarda
• Standart hidrolik dümenli, dıştan ve içten takma motorlu tüm tekneler için uygundur
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Özellikler
• Kolay montaj
• 12V veya 24V ile çalışabilme